رنگ هاي پلاستيک
رنگ هاي پلاستيک از قديمي ترين نوع رنگ بوده و در کيفيت هاي مختلفي در بازار موجود مي باشد که بسا کيفيت بعضي از رنگ ها واقعا قابل قبول نبوده ولي بخاطر سود جويي بعضي افراد نا وارد و استفاده شخصي در بازار هر نوع رنگي به خصوص در مورد رنگ پلاستيک يافت مي شود .

نقاشی-ساختمان-قلی-پور.gif (594×135)
رنگ پلاستيک بايد از لاتکس تهيه شده باشد و قابليت شستو و کهنه مرطوب کشيدن داشته باشد ولي از آنجايي که اين رنگ کاملا سطحي فلات و غير روان توليد مي کند مناسب براي شستشو نبوده و اکثر از يک کيفيت پائين تر اين رنگ استفاده مي شود که به نيمه پلاستيک معروف هست .

kkkkkk.gif (400×150)
ولي در کل اين رنگ بيشتر مناسب سقفها بوده و براي مکانهايي که از دسترس دور است مناسب مي باشد و در کيفيت استاندارد ، نيمه پلاستيک درجه يک ، نيمه پلاستيک در جه ? و متاسفانه اين نيمه پلاستيک ها تا درجه ?? هم ادامه داره . روي همين اصل در قيمت گذاري ها کار مرغوب با نيمه پلاستيک درجه يک مد نظر مي باشد و حتما از نوع رنگي که خريداري يا اجرا ميکنيد مطمئن شويد که کيفيت مطلوب را دارا باشد .در ادامه متن به قيمت خدمات رنگ آميزي پلاستيک توجه فرماييد:
رنگ هاي پلاستيک

naghashi.org-4.png (355×200)
محاسبه هزينه رنگ آميزي منوط به نوع کار (زيرسازي ها) و انتخاب درجه رنگ توسط کارفرما دارد . ولي به هر ترتيب براي اطلاع از کليات وحدود هزينه در اين قسمت اشاره اي به قيمت خدمات شرکت در بخش خدمات رنگ آميزي مي نمائيم:
?-به طور کلي هزينه ها از متري ???? تومان آغاز تا متري ???? تومان منتهي مي شود.
?-تفکيک هزينه ها در بند يک به اين شرح مي باشد:
الف – رنگ پلاستيک درجه ? زير ???? تومان(متري) مشخصات:غيرقابل شستشو وتغيير رنگ درمدت کم
ب- رنگ پلاستيک درجه ? معادل ???? تومان(متري)
ج- رنگ پلاستيک درجه ? معادل ???? تومان(متري) قابل شستشو وتغيير رنگ در مدت زياد
توضيح : قيمت هاي مذکور ثابت نمي باشند.

به اميد بهره مندي از نظرات ارزشمند شما…
کامياب و کامروا باشيد .

منبع : نقاشی ساختمان |اجرای نقاشی ساختمان با اکیپ در شهریارپرند
برچسب ها : پلاستيک ,درجه ,متري ,نيمه ,کيفيت ,تومان ,نيمه پلاستيک ,پلاستيک درجه ,تومان متري ,معادل تومان ,درجه معادل ,درجه معادل تومان